Miło jest nam poinformować, że uczniowie klasy 2D grupa 2 zdobyli Krajową Odznakę Jakości za projekt eTwinning ECO-LOGICAL and TRENDY. Opiekun młodzieży: Marcin Hościłowicz. Serdecznie gratulujemy!
Miło jest nam poinformować, że uczniowie klasy 2D grupa 2 zakwalifikowali się do finału Międzynarodowego Konkursu na esej - A Letter to Myself from 2030 zorganizowanego przez Goi Peace Foundation. Opiekun młodzieży: Marcin Hościłowicz
"Zachowanie wzorów rękodzieła ludowego (Garncarstwo, Haft, Kuchnia)" to projekt w głównej mierze skierowany do młodzieży szkolnej z Suwałk, Tarnopola oraz Brześcia. Koordynatorzy projektu: Joanna Domuracka i Jolanta Rogucka
Miło jest nam poinformować, że drużyna naszej szkoły w składzie: Alicja Bagińska, Anna Wołczek, Wiktoria Arciszewska i Izabela Sychowska zwyciężyła w miejskim etapie ,,DeBBaty'' i awansowała do Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Opiekun młodzieży: Konrad Wiśniewski. Serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym "Suwalszczyzna okiem obiektywu" w następujących kategoriach: Krajobraz - "Szlak czerwony im. Alfreda Lityńskiego w Wigierskim Parku Narodowym" oraz Fauna i Flora - "Szlak czerwony im. Alfreda Lityńskiego w Wigierskim Parku Narodowym". Prace można przesłać na 3lostrona@gmail.com. Regulamin Konkursu.
Miło jest nam poinformować, że nowym przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Suwałki został Jakub Amelian, uczeń naszej szkoły. SERDECZNIE GRATULUJEMY!
Nasza nowa przestrzeń do kreowania pomysłów, rozwijania zainteresowań uczniów. Opiekun pracowni: Małgorzata Tomczak

Uprzejmie informuję, że zgodnie z Z A R Z Ą D Z E N I E M NR 15/2019 Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Suwałkach z dnia 9 września 2019 r. w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm), zarządzam dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawvzych:

1. W związku z egzaminem maturalnym zarządzam dodatkowe dni wolne w następujących terminach:

4 maja 2020 r. (poniedziałek),

5 maja 2020 r. (wtorek),

6 maja 2020 r. (środa).

W wyżej wymienionych terminach:

1) dla uczniów odbędą się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, zgodnie z bieżącymi potrzebami,

2) nauczyciele pracują wg harmonogramu egzaminów maturalnych.

2. W związku z potrzebami społeczności lokalnej i organizacją pracy szkoły zarządzam dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w następujących terminach:

2 stycznia 2020 r. (czwartek)

3 stycznia 2020 r. (piątek)

12 czerwca 2020 r. (piątek)

25 czerwca 2020 r. (czwartek).

W wyżej wymienionych terminach odbędą się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Alicja Węsierska-Kwiecień Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Suwałkach.

Print Download