PREZENTACJE 2019 Autor plakatu: Agata Symonowicz

Już po raz dwudziesty pierwszy 21 marca 2019r. z okazji pierwszego dnia kalendarzowej wiosny zorganizowaliśmy przegląd talentów „Prezentacje”. Organizatorem imprezy jest klasa IIA. Swoje umiejętności w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia zaprezentowało dziesięcioro uczniów III LO wraz z przyjaciółmi.

Uczestnicy Festiwalu Talentów Młodzieży III LO - PREZENTACJE 2019

1.„Pie in the sky” /Joanna Dąbrowska, Karolina Potaś, Paulina Przekop, Olaf Sujata, Klaudia Siedlecka 3f-zespół instrument.-wokalny

2.Gabriela Leszczyńska If, Paulina Skibowska Gimn. Wiżajny - skecz „Bycie fit kobietą”

3.Angelika Skindzielewska I c - śpiew

4.„The Boars” /  Tomek Kopecki 1c, Sebastian Szyperek, Wojciech Łabacz, Bartosz Gajewicz / - zespół instrument.-wokalny

5.Kamila Staszkiewicz I d -   taniec   Led Show

6.Paulina Różyńska, Zofia Łangowska I b - śpiew- duet

7.Gabriela Zofia Byro - śpiew BTS „The truth unkold”

8.Gabriela Zofia Byro - taniec Jimin „Lie”

9.Julia Lewoc Ie, Aleksandra Filipow I LO - duet fortepianowy

10.Alicja Bagińska I e - fortepian - Preludium op 1 nr 7

11.Jakub Amelian II e -  koncert  fortepianowy  -  NAGRODA PUBLICZNOŚCI

12. Dawid Oszkinis II f  -  solo gitarowe  

13.Ania Dyczewska IIIe,  Zuzia Bogdan III d, Dominika Sala I d - Trio skrzypcowe  -   NAGRODA JURY

14.Gabriela Żuryńska II c  -  taniec   „Otwórz oczy”PREZENTACJE 2017


Galeria zdjęć: Festiwal Talentów Prezentacj 2016/2017 

Już po raz dziewiętnasty 21 marca 2017r. z okazji pierwszego dnia kalendarzowej wiosny zorganizowaliśmy przegląd talentów „Prezentacje”. W tym roku imprezę prygotowała klasa IIA. Swoje umiejętności w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia zaprezentowało dziesięcioro uczniów III LO wraz z przyjaciółmi. Tegoroczne Prezentacje nawiązywały do największego filmowego wydarzenia – wręczenia Oscarów.

Rozpoczęły się z przytupem, bo od pokazu sztuk walki Diany Żukowskiej i jej znajomych z klubu Panzer Suwałki. Następnie ze swoim czworonożnym pupilem Ringo wystąpiła Adrianna Sójkowska. Śmiało można powiedzieć, że wprawiła w zdumienie całą salę. Piesek nie tylko wykonywał grzecznie typowe psie komendy, ale uwaga! – udowodnił, że potrafi liczyć. Paulina Matelak czarowała swoim silnym głosem, a Gracjan Trzciński – dosłownie – wyjął specjalnie oznakowaną kartę z zaklejonych ust kolegi.

Oto wszyscy wykonawcy: Diana Żukowska (sztuki walki), Adrianna Sójkowska (występ z psem), Paulina Matelak (śpiew), Gracjan Trzciński (pokaz iluzji), Iwona Zakrzewska (śpiew), Maja Kołodzińska (śpiew), Miłosz Haraburda (taniec), Agata Gulbierz (śpiew), Aleksandra Szymelewicz (śpiew) oraz Kinga Jurczyk (śpiew).

Nagrodę Jury otrzymały:Iwona Zakrzewska z klasy IIA oraz Miriam Salamon z klasy IID

Nagrodę publiczności oraz nagrodę Rady Rodziców otrzymał Miłosz Haraburda z klasy IID

 


 

PREZENTACJE 2016 


Galeria zdjęć: Festiwal Talentów Prezentacje 2015/2016

6 kwietnia 2016 r. po raz 18 mieliśmy przyjemność oglądania talentów uczniów z naszej szkoły! Wydarzenie przybrało niezwykle uroczysty charakter -18 urodziny, a jednocześnie było w nim tyle śmiechu i radości,  jak zawsze. Pokaz odbył się w szkole muzycznej w sali koncertowej. W konkursie wzięło udział 9 uczestników.

 

Zorganizowanie imprezy umożliwili nam nasi sponsorzy:

Księgarnia Kruk
Pizzeria Dominium  http://www.pizzadominium.pl
Gratosfera   http://sklep.gratosfera.pl/
Cinema Lumiere  http://cinema-lumiere.pl/


PREZENTACJE 2015


 

Galeria zdjęć: Festiwal Talentów Prezentacje 2014/2015

W dniu 27 marca 2015r. w naszej szkole odbył się Festiwal Talentów Młodzieży III LO w Suwałkach - PREZENTACJE 2015. Imprezę przygotowała klasa IIA. Prezentacje „2015” to impreza szkolna, która ma na celu promowanie aktywności uczniów i motywowanie do rozwijania ich talentów. 
Impreza cyklicznie odbywa się co roku. Tym razem na scenie wystąpiło aż 11 zespołów. Uczestnicy za swą odwagę i chęć dzielenia się swoją pasją zostali nagrodzeni, jak również przewidziano nagrody za najlepszy występ, o których przyznaniu decyzję podjęła publiczność oraz jury.

Uczestnicy występowali w następującej kolejności:
1.Kasia Małachwiej (1f) – śpiew
2.Paulina Sobolewska (1e)– śpiew
3.Toxic Bomb (3e, 3a)– zespół metalowo- rockowy
4.Patrycja Maciejewska (2f)– śpiew
5.Adam Pojawa (1b)– popis kuglarstwa
6.Natalia Szczesna (2c)– taniec współczesny
7.Magda Rytwińska (1b)– śpiew, Bartek Zyborowicz (1b)– gitara
8.Funkaholics Gang - taniec popping   -  →   nagroda jury i nagroda publiczności.
9.Zespół Tańca Nowoczesnego "Dotyk"
10.Agata Serafin (1c) – skrzypce, Gabriela Bielecka – pianino


PREZENTACJE 2014


 

Galeria zdjęć: Festiwal Talentów Prezentacje 2013/2014

Zgodnie z naszą szkolną tradycją, 21 marca 2014r. odbyły się PREZENTACJE 2014. Był to już XVI Festiwal Talentów Młodzieży III LO, organizowany w celu stworzenia uczniom możliwości pokazania ich zainteresowań pozaszkolnych, talentów, twórczości, różnorodnych działań autorskich.
W baśniowej scenerii Alicji w Krainie Czarów, przygotowanej przez uczniów klasy II E tegorocznych organizatorów imprezy, wystąpili:
1. Katarzyna Świacka (2C)i Magdalena Sulkiewicz – skecz kabaretowy
2. Paulina Grabowska (2D)– śpiew
3. Ewa Filipowicz (3E)– taniec nowoczesny
4. Zespół wokalno-instrumentalny YOLO (1A, 3E)
5. Aneta Olszewska (3F) i Patryk Fendrych (3E) – duet wokalno-instrumentalny
oraz zespół, który wygrał zeszłoroczną edycję PREZENTACJI , Trio w składzie:
a) Agnieszka Staszkiewicz,
b) Anna Rakowska,
c) Justyna Rakowska.

W tym roku jury i publiczność byli jednogłośni, obie nagrody przyznano duetowi Aneta Olszewska i Patryk Fendrych.

Koordynator projektu: Elżbieta Zienda-Żywiczyńska

Print Download