Dnia 22 marca 2024 r. (piątek) w naszej szkole, w 3LO w Suwałkach, odbędzie się Dzień Otwarty, na który SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Będzie odbywał się w blokach godzinowych: 9.00, 10.00, 11.00 i 12.00 na sali gimnastycznej i na terenie całej szkoły.

Dnia 02.11.2015 i  03.11.2015 r. odbyły się Mistrzostwa Suwałk  Szkół  Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

• Nasze dziewczęta w składzie:
    Szymelewicz Aleksandra – klasa I B,
    Cypielewska Natalia – klasa III E,
    Rytwińska Magdalena – klasa II F,
    Nowosadko Aleksandra – klasa III E
    zajęły III miejsce na 8 (było na 7) startujących szkół.
    Chłopcy w składzie:
    Zyborowicz Bartłomiej – klasa II B,
    Liszewski Rafał – klasa I A,
    Olender Mariusz – klasa I F,
    Gałażyn Marcin – klasa II F

zajęli V miejsce na 9 startujących szkół.

Opiekunami młodzieży były: Katarzyna Bissak, Hanna Danielewicz

• W dniach 4 i 5 listopada 2014 r. odbyły się Mistrzostwa Suwałk Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja dziewcząt:

Tomaszewska Angelika III E

Naumowicz Agata III C

Chołodowska Monika III B

Kozłowska Ewelina III E

Tarasiewicz Joanna III E

Dziewczęta zajęły II miejsce

Reprezentacja chłopców:
Podziewski Dominik III A

Podziewski Tymoteusz III B

Zyborowicz Bartłomiej I B

Chłopcy zajęli IV miejsce

Obie drużyny awansowały do Półfinałów Mistrzostw Województwa Podlaskiego, które odbędą się w Suchowoli 20.11.2014 r.

• Mistrzostwa Suwałk Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców 22 i 23.10.2013 r.

W dniach 22 i 23 października 2013 r. odbyły się Mistrzostwa Suwałk Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja dziewcząt:
Tomaszewska Angelika IIE
Jaśkiewicz Aleksandra IIID
Kozłowska Ewelina IIE
Naumowicz Agata IIC

Dziewczęta zajęły II miejsce

Reprezentacja chłopców:
Podziewski Dominik IIA
Podziewski Tymoteusz IIB
Poświatowski Bartosz IF
Morusiewicz Paweł IC

Chłopcy zajęli III miejsce

Obie drużyny awansowały do Półfinałów Mistrzostw Województwa Podlaskiego, które odbędą się w Suchowoli 21.11.2013 r.

• Finał Mistrzostw woj. podlaskiego w tenisie stołowym dziewcząt

13 grudnia 2012r. w Suchowoli odbył się Finał Mistrzostw woj. podlaskiego w tenisie stołowym dziewcząt.

Nasze dziewczęta w składzie:

Ewelina Karczewska – IIIF
Aleksandra Barszczewska – IIIC
Aleksandra Jaśkiewicz – IID
Magdalena Gałażewska – IID
Ewelina Kozłowska – IE

powtórzyły ubiegłoroczny sukces zajmując w Finale IV miejsce (na ośmiu finalistów).

• Półfinały Mistrzostw województwa podlaskiego w tenisie stołowym

29 października 2012r. odbyły się Półfinały Mistrzostw województwa podlaskiego w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja dziewcząt i chłopców wywalczyły awans do finału, zajmując II miejsce.

Skład drużyny dziewcząt:
1. Ewelina Karczewska 3f
2. Aleksandra Barszczewska 3c
3. Aleksandra Jaśkiewicz 2d
4. Magdalena Gałażewska 2d
5. Ewelina Kozłowska 1e

Chłopcy zajęli IV miejsce.

Skład drużyny chłopców:
1. Kondrad Tomkiewicz 3b
2. Krzysztof Gruza 3a
3. Artur Kuźmicki 3c
4. Dominik Podziewski 1a

Finał odbędzie się 13 grudnia 2012r. w Suchowoli.

• Mistrzostwa Suwałk szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym

19 października 2012r. w Zespole Szkół Technicznych w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Suwałk szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja dziewcząt i chłopców zajęły II miejsce na 6 startujących szkół.

Oto składy drużyn:
1.Ewelina Karczewska 3f