KORONAWIRUS - co warto wiedzieć

ZDROWIE FIZYCZNE I PSYCHICZNE

DORADZTWO ZAWODOWE

SKUTECZNA NAUKA

JAK EFEKTYWNIE SIĘ UCZYĆ

BEZPIECZEŃSTWO ONLINE


 

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Jeśli w tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii i domowej izolacji zmagacie się z różnymi problemami z nauką, pracą, relacjami z najbliższymi, pogorszeniem nastroju, lękiem i stwierdzicie, że potrzebujecie rozmowy, porady lub innego rodzaju wsparcia to zapraszam do kontaktu w czasie codziennych dyżurów:

Poniedziałek: 8.00- 13.00

Wtorek: 9.00-14.00

Środa: 8.00-13.00

Czwartek: 10.00-13.00

Piątek: 8.00-12.00

 

W pilnych sprawach poza podanymi godzinami proszę o kontakt sms 
(odpowiem na pewno, w razie potrzeby oddzwonię)

tel. służbowy: 798 732 531

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zachęcam także do śledzenia strony internetowej szkoły, na której postaram się regularnie udostępniać ciekawe materiały na temat radzenia sobie z obecną sytuacją, dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne, skutecznej nauki, służące samopoznaniu i autorefleksji oraz bezpieczeństwa online mające na celu pomoc w przetrwaniu czasu pandemii dla nas wszystkich. 

Pozdrawiam serdecznie

Pedagog szkolny: Małgorzata Ewa Tomczak