Galeria zdjęć: Apel 11 listopada 2023

10 listopada 2023 roku odbyła się w naszej szkole akademia upamiętniająca odzyskanie niepodległości i wyjście Polski spod jarzma zaborców. Cała uroczystość została przygotowana przez nauczyciela Szymona Waszkiewicza i jego klasę 1b2. Tego dnia również włączyliśmy się (po raz kolejny) w ogólnopolską akcję SZKOŁA DO HYMNU. Podczas uroczystości wystąpili następujący uczniowie: Oskar Taraszewicz IA, Michał Kwiatkowski IA, Patryk Prokopczyk IA, Marcin Mikulski IA, Katarzyna Szlarzyńska IA, Zofia Chalecka IA, Wiktoria Maliszewska 1B1, Aleksandra Czarniewska 1B1, Michał Kawałko 1b1, Michalina Sawicka 1B3, Aleksandra Sojkowska1B3, Wiktoria Szeraszewicz 2D, Zuzanna Staśkiewicz 3A, Zuzanna Pęcak 2E, Aleksander Żuryński  2A, Maja Kruszko 2c2, Patryk Jaśkiewicz 2B2, Lena Boguszewska 2B2, Magda Eryka 2D, Emilia Rżany 2B2, Magda Kwiatkowska 4E i cała klasa 1b2. Chwila zadumy i wzruszenia udzieliła się wszystkim obecnym na sali nauczycielom i uczniom.

Opiekun młodzieży: Szymon Waszkiewicz