Miło jest nam poinformować, że Magdalena Selwent z klasy 1B1 zajęła II miejsceXI edycji Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Literackim „By czas nie zaćmił i niepamięć.

8.06.2023r. w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej".

Spotkanie Uczniów - uczestników Konkursu, Ich Rodziców, Nauczycieli, Dyrektorów Szkół oraz przedstawicieli  organów prowadzących szkoły z organizatorami konkursu miało miejsce w Zespole Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego.

Pomysłodawcą i organizatorem Konkursu od 11 lat jest Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jarosław Zieliński. Od 6 lat współorganizatorem Konkursu jest Podlaski Kurator Oświaty Beata Pietruszka.

Opiekum młodzieży: Szymon Waszkiewicz

Serdeczne gratulacje!