W tym roku wystartowały największe w Europie Międzyszkolne Rozgrywki Esportowe. Turniej Predator Games to największe w Europie Międzyszkolne Rozgrywki Esportowe.

Udział w nim wezmą 1024 szkoły, które jako pierwsze dokonały rejestracji swoich zespołów.

Nasza szkoła wyłoniła 16 osobową drużynę, która powalczy w Turnieju!

Informacje o turnieju

Predator Games to nie tylko rozwój kompetencji wśród dzieci i młodzieży, dobra zabawa oraz wartościowe nagrody, ale – co równie istotne – okazja do konsekwentnego budowania pomostu między nastolatkami, rodzicami i szkołą.

Partnerami rozgrywek są: Minister Edukacji i Nauki, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum GovTech Polska, Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych, Intel, Microsoft, Media Expert, MEiN Tech. Sponsorem Generalnym jest PKO Bank Polski.

Założenia projektu

Szkoła biorąca udział w rozgrywkach  zobowiązana jest do stworzenia własnej reprezentacji składającej się z 16 uczniów, która zagra w 4 gry.

Każda z nich to osobny zespół:

Fortnite (3 graczy i 1 rezerwowy),

• League of Legends (5 graczy i 1 rezerwowy),

• Rocket League (3 graczy i 1 rezerwowy),

• Chess.com (1 gracz i 1 rezerwowy).

Rozgrywki rozpoczną się 31 marca 2023 roku. Udział w nich wezmą 1024 szkoły.

Eliminacje realizowane będą w formule online.

Wielki finał, który zaplanowano na 27 maja 2023, odbędzie się w formule stacjonarnej w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w Warszawie.

Każda z reprezentacji – poprawnie zarejestrowana i uczestnicząca co najmniej w jednym meczu – otrzyma pakiet powitalny w postaci plecaków Predator.

Najlepsi gracze i 3 reprezentacje, które zajmą najwyższe miejsca w klasyfikacji danej gry, otrzymają cenne nagrody ufundowane przez partnerów rozgrywek.

Wartość nagród w całej akcji to ponad 3 200 000 zł.

Pakiet powitalny dla drużyny

Opiekun młodzieży: Joanna Domuracka