Erasmus + Akcja KA2 Współdziałanie szkół z różnych krajów

 

 

 Strona internetowa projektu: http://fromgametostem.com/

 

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w międzynarodowym projekcie "FROM GAME TO STEM" w ramach programu Erasmus+ KA2. Projekt realizuje pogłębienie wiedzy z przedmiotów ścisłych i podniesienie umiejętności językowych. W trakcie projektu nasi uczniowie i nauczyciele będą brać udział w przedsięwzięciach z takich przedmiotów jak: biologia, chemia, matematyka, fizyka, geografia, informatyka i realizowany będzie przez najbliższe 2 lata we współpracy ze szkołami z Serbii, Hiszpanii, Turcji i Bułgarii.

Produktem końcowym projektu będzie gra komputerowa z wykorzystaniem zadań z fizyki, chemii, biologii, matematyki i geografii. 

Galeria zdjęć: Projekt "From game to stem"

 

Koordynator projektu: Marcin Hościłowicz 

Print Download