Uczniowie naszej szkoły uczestniczący w wydarzeniu z zaciekawieniem wysłuchali prelekcji i nie mogą doczekać się kolejnego spotkania w ramach inicjatywy, które ma odbyć się już w czerwcu. To pierwsze networkingowe spotkanie branży IT w ramach inicjatywy Rezerwat.IT. Spotkanie organizowane przez programistów Pawła Konopko i Szymona Liszewskiego dla programistów spotkało się z szerokim zainteresowaniem lokalnego środowiska IT. Frekwencję zapewnili świetni prelegenci - lokalni specjaliści IT, bardzo ciekawy zakres merytoryczny i inspirujące dyskusje. W ramach Rezerwat.IT organizowane będą kolejne spotkania, warsztaty i prelekcje związane z szeroko pojętą branżą IT. Dzięki różnorodności tematów oraz partnerów planuje się stworzyć przestrzeń, w której przyszli i obecni programiści, pracodawcy, inwestorzy oraz eksperci będą mogli poznać się i nauczyć się od siebie jak najwięcej.

Opiekun młodzieży: Joanna Domuracka