Uroczyste rozdanie świadectw maturalnych odbędzie się 30 czerwca 2017r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej szkoły.
Spływ kajakowy rzeką Czarną Hańczą klasy IE pod opieką pani Małgorzaty Tomczak oraz Kamila Wiszniewskiego w dniu 20 czerwca 2017r.. Słońce, deszcz, burza a na końcu GRAD! Ale było fajnie!
XXV Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Przedmedycznej PCK. Nasza drużyna w składzie: Kamila Kibitlewska, Anna Pietrewicz, Simona Zdancewicz, Maciej Głażewski i Adrian Sadowski (kl. 2c) zwyciężyli rywalizację w zawodach rejonowych w Suwałkach i reprezentowali nas na zawodach okręgowych w Białymstoku, gdzie zajęli IV miejsce. Gratulujemy.Zawodników dzielnie wspierały koleżanki z klas pierwszych: Róża Huszcza i Olga Kraszewska.Opiekun młodzieży: Katarzyna Witkowska
Miło jest nam poinformować, że Sebastian Urwan uczeń klasy IIIA został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Programowania "Zobaczyć matematykę", którego organizatorem jest AGH w Krakowie. Tematem nadesłanej przez Sebastiana pracy były " Elementy zabezpieczeń". Praca Sebastiana uzyskała najwięcej lajków na FB! Gratulujemy!
7 kwietnia 2017r. w sali koncertowej PSM w Suwałkach odbyła się XXI Edycja Dnia Francuskiego zorganizowana przez uczniów naszej szkoły pod opieką p.Krystyny Słowickiej. To wydarzenie miało na celu zaprezentowanie dokonań uczniów naszej szkoły w zakresie języka i kultury francuskiej oraz zachęcenie do nauki tego języka. Na scenie swoje talenty zaprezentowali: Simona Zdancewicz, Adrian Sadowski, Weronika Jałbrzykowska, Tomasz Gryguć, Agata Serafin, Radosław Jachimowicz, Paulina Sobolewska, Aleksandra Ułanowicz, Anastazja Murawska, Dawid Jankowski, Neringa Virakaite, Natalia Chomicz, Aneta Harasim, Daria Rutkowska, Kinga Jurczyk.
WYŚLIJ GRUZĘ DO ZIMBABWE - Fajnie jak spełniają się marzenia! Pomogliśmy Sebastianowi, teraz czas na panią Gruzę. Kliknij na zdjęcie na FB, zalajkuj i poczujesz uśmiech pani Gruzy i pewnie gdzieś jednorożec się urodzi! Nie ma na co czekać . Klikasz zdjęcie na FB i lajkujesz i życie staje się jeszcze piękniejsze! Możesz też udostępnić zdjęcie na swoim profilu, bo czemu nie. WYŚLIJ GRUZĘ DO ZIMBABWE!
Dnia 30 maja 2017, w III Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się pobieranie krwi. Od godz. 8.00 - 11.00 rejestracja, od godz. 11.00 - 15.00 - pobieranie krwi. Zachęcamy wszystkich chętnych którzy są zdrowi i ukończyli 18 lat do oddania krwi: Jeśli zdecydujesz się na oddanie krwi: możesz uratować ludzkie życie, zostaną przeprowadzone darmowe badania (poziom hemoglobiny, test kiłowy, antygeny HBs, przeciwciała anty- HIV). U osób które pierwszy raz oddają krew dodatkowo zostaną przeprowadzone badania: grupy krwi układu AB0, grupy krwi układu Rh, przeciwciała. Uczniowie zostaną zwolnieni z reszty zajęć lekcyjnych. Zostanie zmierzone ciśnienie oraz otrzymasz darmowy upominek.Po więcej informacji zapraszamy dnia 29 maja 2017r. do punktu informacyjnego. Serdecznie zapraszamy!

Galeria szachy

Treningi : sobota: 12.00 - 13.00

Licealiada Województwa Podlaskiego Dziewcząt 2013 Białystok

W dniu 30.11.2013r. odbył się finał wojewódzki Licealiady Szachowej grupy północnej w Białymstoku. Walkę szachową rozegrało osiem drużyn w składzie czteroosobowym. Naszą szkołę reprezentowały cztery zawodniczki, które zajęły II miejsce w województwie.

Drużyna dziewcząt:
Kamila Jaśkiewicz IC
Joanna Jaśkiewicz IIC
Monika Stankiewicz IIB
Agata Sikorska IIID

Tabela wyników:

1. I LO Białystok
2. IIILO Suwałki
3. I LO Suwałki
4. ZSEIO 6 Łomża
5. ZSOIZ Ciechanowiec
6. I LO Bielsk Podlaski
7. IV LO Białystok
8. VI LO Białystok

Więcej informacji na stronie: www.chessarbiter.com

LICEALIADA WOJ. PODLASKIEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W SZACHACH - GRUPA PÓŁNOCNA

W dniu 09.11.2013 r. odbyły się Mistrzostwa Grupy Północnej Szachy w Suwałkach. Udział w zawodach wzięły dziewczyny i chłopcy. System rozgrywek to każda drużyna z każdą. Zawodnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom gry. Do finału grupy Północnej awansuje po 2 zespoły dziewcząt i chłopców. Opiekunem i trenerem grup jest Rafał Balano.

Naszą szkołę reprezentowały poszczególne składy:

Drużyna dziewcząt: (II miejsce- awans do finału) Ranking składu:1250
1. Jaśkiewicz Joanna IIC
2. Stankiewicz Monika IIB
3. Sikorska Agata IIID
4. Vacat (bak obsady)

Drużyna chłopców: (III miejsce- brak awansu) Ranking składu: 1367
1. Poświatowski Bartosz IF
2. Gałaszewski Patryk IIIA
3. Żukowski Dawid IIE
4. Aleksandrowicz Przemysław IID

Wszelkie informacje o wynikach są dostępne na stronie: www.chessarbiter.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 17.XI.2012r odbył się turniej szachowy –Grupa Północna. W rywalizacji brało udział wiele zespołów dziewczyn i chłopców z różnych szkół .

Informacje podstawowe
Nazwa turnieju: LICEALIADA WOJ. PODLASKIEGO DZIEWCZĄT W SZACHACH - GRUPA PÓŁNOCNA
Data rozpoczęcia: 2012-11-17
Data zakończenia: 2012-11-17