"Spełniamy Bajkowe Marzenia" - jest to projekt, który pozwoli nam na poprawienie niekorzystnych warunków, panujących w Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej "Bajka" w Suwałkach. Uczniowie tej szkoły to dzieci, które zmagają się na co dzień z różnymi schorzeniami i chorobami, które utrudniają im w niektórych wypadkach codzienne, samodzielne funkcjonowanie. Chcemy pomóc im w remoncie szkolnego korytarza, bo przecież każde dziecko zasługuje na bezpieczne i przyjazne miejsce, w którym może miło spędzić czas i zintegrować się z innymi. Zebrane pieniądze przeznaczymy na wymianę okien, odrestaurowanie korytarza, zawieszenie tam hamaków i stworzenie kącika dla dzieci. Nasz projekt ma także jeszcze jedno bardzo ważne znaczenie - dzięki niemu, możemy pokazać innym ludziom, że każdy człowiek, niezależnie od stanu zdrowia oraz wyglądu zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo. Jako uczniowie zdajemy sobie  także sprawę, że szkoła jest ważnym miejscem, to nasz drugi dom. 

Zbiórkę zamierzamy przeprowadzić w trzech etapach:

- szkolnego kiermaszu ciast

- otworzenie zbiórki internetowej na stronie pomagam.pl

- organizacji koncertu charytatywnego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach

 

Skład zespołu projektowego (klasa IC):

Angelika Skindzielewska (lider)                         

Marlena Ołdyńska

Nikola Jagłowska                                                  

Zuzanna Barszczewska

Aleksandra Dudek

Julia Maksimowicz 

Natalia Bizio

Piotr Bobowicz

 

 W ramach projektu "Zwolnieni z teorii" organizujemy zbiórkę pieniędzy dla Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej "Bajka".
Zbieramy na remont korytarza.