Jesteśmy siedmioosobową grupa, która za cel obrała sobie podniesienie poziomu świadomości współczesnych młodych osób (choć nie tylko) dotyczącej zaburzeń psychicznych, które można określić jako choroby cywilizacyjne XXI wieku. Z każdej strony otaczają nas różne problemy, z którymi radzimy sobie lepiej bądź gorzej. Są jednak osoby, które przytłacza współczesny świat i nie są one w stanie same poradzić sobie z otaczającym je chaosem. Projekt ma także na celu pokazanie, że udanie się po pomoc do specjalisty, czy chociażby rozmowa z kimś bliskim, może wiele zdziałać, pokazać, że nie jesteśmy samotni i że nie musimy sami stawiać czoła problemom. Sama realizacja projektu przynosi nam wiele zabawy, nowych doświadczeń. Poznajemy nowych ludzi, specjalistów, poszerzamy wiedzę. Mówiąc krótko - rozwijamy się. Jeśli dzięki temu uda się nam zrealizować postawione cele, będziemy jeszcze bardziej zmotywowani do dalszych działań.

 

Skład zespołu projektowego (klasa IE):

Alicja Bagińska (lider)

Patrycja Moczulska 

Angelika Szczypiń

Julia Lewoc 

Martyna Wasilewska 

Ewelina Buczyńska