Kontynuacją X Mistrzostw Pierwszej Pomocy III LO były zawody organizowane przez PCK, najpierw w Suwałkach, potem okręgowe w Białymstoku.

Drużyna w składzie:

Michał Markowski, Weronika Janczewska, Urszula Topolska, Patrycja Bożewicz i Rafał Stefański na  zawodach rejonowych w Suwałkach 24 maja 2019 zajęli pierwsze miejsce i reprezentowali nasz okręg w Białymstoku w  „XXVII Edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża" Tutaj zdobyliśmy drugie miejsce   tracąc do zwycięzcy tylko 7 punktów. Warto dodać, że maksymalna pula punktów to 207. My zdobyliśmy 187 p. Serdeczne gratulacje dla naszych reprezentantów.

Za pomoc dziękujemy naszej absolwentce  Pani Paulinie Dębowskiej, która przygotowywała naszą drużynę praktycznie.

Opiekun młodzieży: Katarzyna Witkowska

Serdecznie gratulujemy!

Print Download