Noc Filmowa jest to przedsięwzięcie w ramach projektu "Szkoła kompetencji przyszłości" - Zwolnieni z Teorii. Jest to impreza zamknięta a uczestnikami jej może być jedynie młodzież III LO.

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły na Noc Filmową, która odbędzie się 22.02.2019 r. na "Sali Marmurowej". Impreza zacznie się o 17:00 a skończy o 24:00. Będą gry, zabawy integracyjne, filmy - w planie komedia, horror, film akcji oraz quiz z nagrodami. Najważniejszą zasadą jest zakaz używania telefonów (chyba, że w nagłych przypadkach). Wstęp jest bezpłatny. Można zgłosić się po zgody do Natalii Modzelewskiej i Kamili Walento z klasy 1C. Podpisane zgody od rodziców/prawnych opiekunów trzeba przynieść do środy (19.02.2019 r.).

Opiekunowie młodzieży: Krystyna Słowicka, Kamil Wiszniewski, Jolanta Rogucka, Joanna Domuracka