Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas I i II naszej szkoły do wzięcia udziału w nietypowych zajęciach "prawie matematycznych".  Impreza w tym roku ma charakter lekcji otwartej, na którą równie mocno zapraszamy nauczycieli innych szkół.

Celem tego turnieju jest promowanie nauk matematycznych. Pokazanie uczniom, że matematyka nie zawsze jest nudną i trudną dziedziną nauki oraz w jak wielu sytuacjach zdolności logiczno - matematyczne są wykorzystywane i przydatne.

Podczas zawodów przewidziane są: zabawy i gry logiczne, puzzle, układanki, rebusy, krzyżówki, konkursy plastyczne i recytatorsko-wokalne oraz oczywiście quizy matematyczne.

Na zwycięską klasę czeka wspólne wyjście do kina ufundowane przez Cinema - Lumiere Suwałki oraz Radę Rodziców.

ZAPRASZAMY: Zespół nauczycieli matematyki w III LO