Chcesz mieć aktywny wpływ na życie publiczne w Suwałkach? Reprezentować interesy młodzieży w relacjach z władzami samorządowymi? Być inicjatorem pozytywnych zmian w środowisku lokalnym? Teraz masz na to szansę. Zgłoś swoją kandydaturę w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Suwałki, które odbędą się w ostatnim tygodniu września w naszej szkole. Kandydatury wraz z podpisanym oświadczeniem należy przekazać przewodniczącej Szkolnej Komisji Wyborczej - Monice Arciszewskiej z klasy II D, do poniedziałku 19 września 2016 r.

Szczegółowych informacji dotyczących wyborów udziela opiekun projektu pan Konrad Wiśniewski. Można je również przeczytać na stronie internetowej Urzędu Miasta w Suwałkach, w zakładce Młodzieżowa Rada Miasta.