Lubisz słuchać muzyki? Znasz zdobywców ostatnich Oscarów? Wiesz ile Joey Tribbiani z serialu „Przyjaciele” ma sióstr? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Nawet jeśli nie kojarzysz Joeya, ale chcesz zrelaksować się po egzaminach w szkole i w końcu wykorzystać komputer do czegoś innego niż matematyka czy geografia - serdecznie zapraszamy!

Konkurs dotyczy kultury popularnej, zawiera pytania z zakresu filmu, seriali i muzyki. Będzie przeprowadzony w formie gry Kahoot dnia 18.06.2020 o godzinie 15.45. Nagrodą dla zwycięzcy jest karta prezentowa do Empiku.

Jeśli chcesz wziąć udział wyślij wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie „konkurs”, a w treści podając swoje imię, nazwisko i szkołę.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 18.06 do godz. 15.00

W czwartek 18.06 o godz. 15.45 na adres mailowy otrzymasz link/kod do gry.

ZAPRASZAMY!

Jeśli zaś wciąż zastanawiasz się nad wyborem szkoły ponadpodstawowej, a cenisz sobie wykorzystywanie nowych technologii, gier, filmów i muzyki w procesie nauczania, pamiętaj, że wybór jest tylko jeden - III LO w Suwałkach.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych oraz uczniów III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach.

2. Dozwolone jest tylko jedno podejście do konkursu. Osoby, które rozwiązały konkurs więcej niż jeden raz, zostaną zdyskwalifikowane.

3. Wyniki, które nie podlegają odwołaniu, zostaną udostępnione na stronie internetowej.

4. Udział w konkursie będzie brany pod uwagę, jeśli uczestnik zgłosi najpierw chęć gry wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie „konkurs”, a w treści podając swoje imię, nazwisko i szkołę.

5. Zgłoszenia będą przyjmowane do czwartku 18.06 do godz. 15.00.

6. Logując się do gry trzeba podać swoje imię i nazwisko, oraz szkołę np. Jan Kowalski SP 1. Inny format, lub tylko imię nie będą brane pod uwagę.

7. Organizator zastrzega sobie prawo do skreślenia z listy w przypadku wyników wskazujących na brak samodzielnej pracy uczestników.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację powyższego regulaminu.